Cześć! Nazywam się Marta Cencora i jestem Online Business Managerką.

Mogę być Twoją wirtualną pomocą o szerokim spektrum działania. Wiele lat pracowałam jako logistyk. Logistyk po studiach z zakresu zarządzania jakością i amerykanistyce. Co to oznacza? Oznacza to, że jestem bardzo dobrze zorganizowana i potrafię zarządzać czasem i powierzonymi zadaniami. Zawsze zwracam uwagę na detale i dbam o jakość wykonanych zleceń. Prywatnie specjalizuje się w organizowaniu rodzinnych podróży w różne, nawet najdalsze zakątki świata. W tym również Ci pomogę i zainspiruję. Jeżeli czujesz, że powyższe zestawienie moich cech i doświadczenia jest dla Ciebie wartościowe to skontaktuj się ze mną!

Kim jest OBM?

Online Business Managera w tradycyjnym miejscu pracy możemy nazwać kierownikiem biura. OBM opracowuje sposoby wspierania firmy jako całości w skutecznym działaniu. Zapewniam, że zdobędziecie narzędzia i usprawnicie procesy, dzięki czemu firma będzie działać sprawnie.

OBM odpowiadają za codzienną działalność całej firmy lub za całość projektu – w tym pracę innych członków zespołu.

OBM kierują zespołem, w skład którego wchodzą często VA, projektanci stron internetowych, graficy i eksperci od mediów społecznościowych.

OBM współpracują z właścicielem firmy w celu omówienia celów, pomysłów i priorytetów.

NIE, NIE MUSISZ…ROBIĆ TYCH WSZYSTKICH RZECZY…

Poświęć więcej czasu na pracę nad swoim biznesem niż pracę nad zadaniami, które może wykonać ktoś inny… DELEGOWANIE to również ważne zadanie.

Poświęć swój czas na robienie, tego co kochasz, nie skupiaj się na rzeczach, których nie musisz robić. Nadawaj priorytety, a mi zostaw automatyzację i wszystkie operacyjne zadania.

Ja znając Twój biznes i szczegóły zaplecza Twojego biznesu daje Ci:

- niezawodne, comiesięczne wsparcie techniczne i systemowe, abyś Ty i Twoja firma zmierzali szybciej do celu

- podejście skoncentrowane na działaniu, abyś Ty mógł/a skupić się najważniejszych działaniach w Twojej firmie

- pełne pasji i skrupulatności podejście do zarządzania biznesem online. Dogłębne zrozumienie Ciebie i Twojej firmy, dzięki czemu już nigdy więcej nie będziesz musiał/a zlecać usług dziesiątkom specjalistów. O to wszystko zadbam ja.