REFERENCJE

caret-down caret-up caret-left caret-right
Robert Jarząbek Współwłaściciel Chilispaces.com

Bardzo profesjonalna, specjalizuje się w temacie logistyki, odpraw celnych, organizacji załadunku i rozładunku kontenerów. Współpraca z Martą powoduje, że wiele tematów biznesowych nabiera tempa, jednocześnie zawsze szuka najlepszych rozwiązań. Marta utrzymuje również bardzo dobre relację z dostawcami. Bardzo polecam współpracę z Martą.

Anna Sawicka Rudi Studio

Marta reaguje na każdy problem i szuka rozwiązań powierzonych zadań. Wyróżnia się bardzo dobrą organizacją pracy i uczciwością. Współpraca z Martą jest oparta na szybkiej wymianie informacji. Powierzone zadania wykonuje zawsze terminowo.

Jej dosadna szczerość to dla mnie prawdziwy atut. Jest nie tylko pomocą w zadaniach, na które nie starcza przedsiębiorcy czasu, ale także potrafi doradzić, wyrazić swoje zdanie bez skrępowania oraz wychodzi z inicjatywą poprawy działań wizerunkowych firmy.

Ma ogromny dar do pisania tekstów. Tłumaczenie ich wychodzi jej fenomenalnie. Teksty nie są suchym tłumaczeniem, tylko informacjami, które czyta się płynnie, mimo iż nie są w języku ojczystym.
Osoba godna polecania!!

Katarzyna Tang Sourcing & Recruiting Trainer / Speaker / Community Builder -> @Kasia_Tang

Marta wspierała mnie przez 2 tygodnie w ramach zastępstwa. To niesamowite, jak szybko wdrożyła się w skomplikowane tematy, jakimi się zajmuję! Podczas pracy potrafię być nieco chaotyczna, ale Marta potrafiła uporządkować wszystkie prowadzone przeze mnie projekty, potwierdzić szczegóły dotyczące poszczególnych zadań i przejąć ich wykonanie, dzięki czemu nie musiałam w ogóle o nich pamiętać. A wszystko to z uśmiechem i humorem. Mogę z czystym sumieniem polecić współpracę z Martą każdemu przedsiębiorcy 🙂

Wojciech Wolas District Sales Manager at Dell EMC

Marta is focused and effective in getting things done. She is very thorough and precise. She was always composed under pressure when we were chasing deliveries to meet customer deadlines and was able to reach out to right people to get delivery status or prioritise it for delivery.
She never failed me and I really enjoy working with her. Highly recommended.

Katarzyna Mamoń Reporting Lead & Senior Financial Controller at Shell

I had the pleasure to work with Marta for a few years. Marta is a very result driven person, focused on delivering high quality output, always eager to develop personally and to go the extra mile to improve which is crucial for the business to be successful. I always appreciated her curiosity, creativity and willingness to understand the wider picture. She is a very reliable person and always transparent in sharing her views, through my time working with her I found I could always count on her honest opinion with clear explanation of thinking behind. Marta is an excellent team player, very supportive, open minded, very well organized. She is able to build effective relations with all stakeholders including customers, vendors and 3rd party service providers. I was very glad having her in my team.

Wojciech Gorajski Global Consumption & Specifications Management - Business Analyst at Aptiv

Marta is a great person. We have worked together for one year - desk to desk. She is straight forward and very professional. She is ambitious and target oriented, same time very nice and friendly.
She is very cooperative and easy going colleague.

Grzegorz Ferdek It Program Manager at Delphi Technologies

Marta presents excellent negotiation and communications skills. I had a pleasure to work with Marta on the project related to Krakow Enterprise Park expansion. Thanks to her we were able to provide to client best voice service vs cost at Delphi Krakow.